Mno schrnutí za pondělí a úterý.

8. července 2008 v 12:24 | *Chocola[q]e* |  Moje kecy
Takžee...
Včera jako samozdřejmě nuda.. ale pak večer.. To byla hrůza..
Sem šla mejt okna k babičce. a Ona: "Ty máš nový kalhoty??? Máš v nich ale velkej zade.. "
a já na to nic neřekla.. No a potom sem odešla řekla to ségře.. a ta nic, at si toho nevšímám. a já:"neřikej to pls rodičům" .. a ona: "jj" .. tak sme jedli večeři a máma: "já nejim, musim zhubnout".. a Já: jeee.. a ségra: "taky ti to řekal babička jako Adéle?? " a tak máma se zeptala jako co mě řikala.. a já: "nic" a ségra jí to vyklopila... myslela sem že jí zabiju.. Pak přišel táta a máma to řekla tátovi.. a já:"neřikejte jí to!!" a táta tam šel za babičkou a vynadal jí.. já sem řekla: "jako kdybych mluvila do dubu!!! " a běžela sem do pokoje..a rozbrečela jsem se..
Myslela sem, že vemu nůž a podřežu se... protože sem byla úpe v prdeli.. nevím proč.. no a potom sem přišla dolu a tam se všichi hádali.. nemohla sem to vydržet.. rozeběhla sem se k noži a chtěla ho vzít do ruky.. naštěstí sem to neudělala... Ale chtěla sem.. Pak sem se navečeřela a oni se hádali mezitim..
Pak babička na mě: "Dyt sem ti nic neřekla!!! " a úplně řvala.. a hnedka odešla.. No a rodiče prostě odešli pryč... Byla sem se ségrou sama v kuchyni a ona: "noo a proč seš naštvaná??" a já: "ty na mě radši nemluv!!" zdrhla sem do pokoje a večer se už neukázala.. a dneska ráno jsme jeli na Chodov.. mám oblečení k narozkám .. sem tam jela s mámou..
S ní už se bavim, ale se ségrou ee.. prostě mě to naštvalo.. celá rodina.. podle mě se to bude kolovat dál a všechni si na mě budou stěžovat...
ach jo..
Tak to je Konec.. :)
Vaše *Chocola[q]e*
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

♥♥ si tu.. ?? ♥♥

Joojoo 100% (198)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama